ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Bydlete na půdě

Breberky - modern
</div>
<p>Zajisté nechceme, abyste se vtělili do pozice myší, pavouků, nebo koček, myši na půdách pronásledujících. Rovně vás nechceme nacpat do dříve často budovaných holubníků. Myslíme tím, že byste se v případě, že trpíte nedostatkem obytných prostor, mohli tyto prostory zbudovat v půdních prostorách vašeho, nebo i cizího, zpravidla činžovního, domu. Toto řešení je stále oblíbenější.</p>
<h2>
Provizorium?</h2>
<p>To není to vůbec žádné provizorium! Takové prostory, zejména s přiznanými trámy, zešikmením stropů, zvlášť, když se použijí                  <a href=střešní okna , jsou nesporně i z estetického důvodu velice žádaným artiklem na trhu nejen rodinného bydlení, ale také na trhu s kancelářemi, nebo ateliérovými prostory. Proč tedy nevyužít tuto možnost, která je vcelku nenáročná na realizaci a není ani tolik finančně náročná, jako stavba „na zelené louce“?

Bydlete na půdě
5 (100%)2

Comments are closed.