ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Co je malé, to je milé

Každá nastávající maminka dá za pravdu, že oblečení pro miminka se nakupuje samo. Bohužel to nové není nejlevnější a miminko roste jako z vody. A tak se buď dědí oblečení z generace na generaci a vaše kamarádka vás zásobuje oblečky, nebo můžete zajít do dětského second handu.

Méně je více
Dáváte-li ale přece jen přednost novotě, pak dbejte na již zmíněné pravidlo. Miminko opravdu roste hrozně rychle, a tak například nějaké kousky vůbec nevynosí. Navíc pořád „ublinkává“ a u papání někdy ztropí pěknou spoušť.

A ve finále nepotřebuje mít pět dudlíků různých barev či desatero overálků. Vystačí si s málem.Naopak nakupte velkou zásobu plenek, a to látkových i papírových. Bryndáků taky není nikdy nazbyt.

Myslete efektivně a moc se nestresujte. Uvidíte, že po několik neprospaných nocí vám bude úplně jedno, zda má dítě na sobě růžové nebo modré dupačky. A jestli má v puse dudlík takový či makový? Hlavně, když bude chvíli z ticha a vy si budete užívat vytouženou chvilku nic nedělání.

Co je malé, to je milé
3.9 (77.14%)7

Comments are closed.