ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Kapitál

Některé sporty jsou zlatý důl. Můj kamarád si založil firmu na jejich sledování. Například vše zjistíte na tenis on line a to je vážně paráda. Právě tam se totiž dozvíte úplně všechno o tomto královském sportu. Není to jen a pouze o výsledcích, ale také o rozhovorech a dojmech, také o investicích a vůbec celkově jste v obraze, pokud tomuto sportu fandíte. Bylo by fajn, mít více takových portálů, které lidem umožňují být v obraze.

Záchranáři

Vyprostit Karla z davu fanoušků nebylo vůbec jednoduché. Na tenis chodil odmala a nikdy nic podobného nepamatuje. Že by se na někoho seběhl obrovský dav fanoušků, který by nebyl k utišení, to se vážně ještě nestalo. Až dneska. A zrovna jemu. No, není se čemu divit, když odehrál excelentní zápas a ještě k tomu se fanoušci dozvěděli, že slaví dnes své narozeniny. A tak mu je připravili co možná nejkrásnější…

Kapitál
Ohodnoťte příspěvek