ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Každodenní pitný režim

Tekutiny jsou pro člověka velmi důležité. Pravdou je, že bez jídla vydrží člověk několik dní, za to bez vody daleko méně. Lidé ale nejsou moc zvyklí na to, pít obyčejnou vodu. Dávají přednost čaji, syceným nápojům nebo také kávě. Taková Citronová limonáda vám ale navíc dodá i spoustu vitamínů.

Veliký výběr

Když vejdete v obchodě do oddělení nápojů, nestačíte se divit, jak velký je tam výběr. Nikoho už totiž nebaví pít pouze čistou vodu, všichni chtějí mít speciální chutě. Může se jednat o přidaný cukr, o příchutě ovoce nebo také o zábavné bublinky. V každém případě je potřeba předem si zjistit, nakolik je pro vás nápoj zdravý či nezdravý, neboť může ovlivňovat vaše další chutě stejně tak jako váš příjem kalorií. Citronová limonáda je přírodní a zcela bez závad.

Každodenní pitný režim
3.9 (78.39%)62

Comments are closed.