ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Ložní prádlo

300x250ekopleny-1515522297.jpg

Máte-li doma dítě starší deseti let, jistě jste si již také všimli, že je čím dál těžší pro něj vybrat pěkný a užitečný dárek, který by nestál astronomickou částku. Děti čím dál více vyžadují drahé značkové oděvy, mobilní telefony, o nichž si my, rodiče, necháváme jen zdát. Co jim tedy pořídit? Může to být třeba ložní prádlo s motivy oblíbených Angry Birds, podivnými ptáčky.

Angry Birds v těchto dnech skutečně vládnou dětem a dospívajícím, můžete je sehnat snad v jakékoli podobě. Ať již jako motivy na tričkách, bonbony s jejich tvářemi, odpadkové koše, přívěšky, dokonce i plyšové v různých provedeních a velikostech. Dopřejte tedy svým dětem i ložní prádlo, za které se nebudou muset stydět, až přijdou kamarádi na návštěvu.

Důstojné povlečení

Možná své děti stále vidíte jako malé roztomilé broučky, kterými sice bezpochyby ještě jsou a nějaký pátek budou, nicméně ony tuto svou tvář více či méně úspěšně maskují před spolužáky a kamarády. Povlečení s vílou Amálkou či roztomilými kačenkami si nechte na chalupu, dětem dejte ložní prádlo dle jejich aktuálního vkusu.

Ložní prádlo
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.