ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Naši odborníci vás nezklamou

Provoz našich klasických žárovek je stále dražší. O to spíše je třeba využít skutečnosti, že na našem českém trhu už máme k dispozici vynikající úsporné osvětlení. Je to naše LED žárovka. I když elektrická energie je stále dražší a dražší, vy ušetříte. Ušetříte, neboť s ní spotřebujete daleko méně elektrické energie, než tomu bude u té klasické vláknové.

Neplaťte zbytečně velké peníze za elektrickou energii

Nelíbí se vám, že se neustále setkáváme se zdražováním všech energií včetně elektrické? Nám také ne. My však víme, jak alespoň za elektrickou energii ušetřit. Je to zcela jednoduché. Když si pořídíte naše prvotřídní Led žárovky, zaplatíte za elektrickou energii mnohem méně. Čím to asi bude? Dodavatel elektrické energie vám určitě žádnou slevu neposkytne. Budete mít nižší spotřebu elektrické energie.

Naši odborníci vás nezklamou
Ohodnoťte příspěvek