ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Nejlepší investice pro váš dům

300x250-1468923870.jpg

plastová okna tato firma se zabývá již dlouhou řadu let prodejem, výměnou a montáží oken. Uvažujete o výměně starých oken za nové? S důvěrou se obraťte na nás. Sami si okna změříme, stará okna vybouráme, nová zasadíme.
A od této chvíle j iž nebudete pociťovat u nových oken chlad a zimu to Vám zaručí plastová okna. Jestliže Vás obtěžuje nadměrný hluk z ulice, ten rovněž řeší okna od nás. Věřte, že této investice nebudete litovat, naopak si řeknete, proč jste výměnu neuskutečnili dříve.

S jakýmkoliv problémem se na nás obraťte

Nabízíme Vám okna v několika velikostech i barevných kombinacích. Samozřejmostí jsou i nové parapety. To vše v profesionálním provedení. U nás na veškerá plastová okna i námi provedenou práci dostanete záruku. Pokud se objeví nějaký problém, jsme tu, abychom vše ihned vyřešili.

Nejlepší investice pro váš dům
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.