ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Podpora regionálních dodavatelů

http://www.nakupnimix.cz/billa-aktualni-akcni-letak-kupon-a-prodejny-akce-a-slevy/ Leták Billa aktuální Vás potěší svým ujištěním, že preferuje zboží regionálních výrobců, čímž nepochybně potěší české patrioty, kteří české produkty cíleně a dlouhodobě vyhledávají. Svou prodejní filozofii tento řetězec přímo staví na tomto marketinkovém tahu, protože obchody i zákazníci by rozhodně měli podporovat české dodavatele a umožňovat tak rozvoj českého zemědělství a českého potravinářského průmyslu.

Podpora českých výrobců, podpora české ekonomiky

Proč nakupovat zahraniční výrobky, když ty české regionální svou kvalitou často předčí i ty nejlepší zahraniční dodavatele. Není to však jen o gastronomických kvalitách produktů regionálních dodavatelů. Díky podpoře tuzemských dodavatelů bude růst i česká ekonomika a hrubý domácí produkt.

Podpora regionálních dodavatelů
Ohodnoťte příspěvek