ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Privátní vířivka

300x300.jpg

Trpíte bolestí svalů či kloubů? Navíc chcete zažít povznášející pocit vodní masáže a to vše navíc v soukromí například se svou druhou polovičkou? Pozitivní účinky vody na lidský organismus (často nazývané jako hydroterapie) spojené se stimulací všech smyslů v soukromí plném luxusu Vám nabízí privátní vířivka.
Naše studio nabízí své služby pro ty, kteří si rádi užívají života, nejlépe na nejvyšší úrovni. Součástí našeho pronájmu je nejen hydroterapie, kterou zajistí privátní vířivka, ale již od 700,- Kč za hodinu si u nás můžete vychutnat uvolnění ve finské sauně či lounge salonku. Součástí pronájmu je i bar, karaoke, televize, internet. Samozřejmostí je zapůjčení prostěradla, pantoflí i osušek.

Hydroterapie

Hydroterapie neboli vodoléčba je procedura, využívající blahodárných účinků vody. Na principu hydroterapie jsou založeny procedury v lázeňských městech. K hydroterapii je využíváno nejrůznějších van, vodních střiků a koupelí. Privátní vířivka je tedy nejen místem pro relaxaci, ale i místem, ve kterém se zbavíte svých zdravotních problémů.

Vesel
</div>


            <div class=
Privátní vířivka
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.