ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Revoluce se bude týkat i pohovek

Na sedací nábytek jsou nyní kladeny opravdu hodně vysoké nároky. Zákazníci se už nespokojí s obyčejnou sedací soupravou, která má nenápadný vzhled a minimum funkcí. Po takovém modelu nikdo netouží. Lidé chtějí mít v obývacích pokojích přepychové kousky, které budou budit obdiv a respekt. Zároveň však musí být komfortní a praktické. Občas doopravdy není jednoduché uspokojit potřeby dnešních náročných zákazníků a pouze uznávaným výrobcům se to daří skvěle. Originální sedací soupravy mají u lidí obrovský úspěch.

Tradiční sedačku chcete nahradit něčím výjimečným

Nechcete však večer sedět na sedacím pytli. Toto posezení Vám připadá nekomfortní a pro starší osoby není vhodné. Chcete dát šanci rozkládací pohovce, která bude mít snímatelný potah a polohovatelné opěrky. Věříte, že přesně takový kousek dokáže skvěle uspokojit Vaše potřeby. Nad barvou jste prozatím nepřemýšlela, ale nejspíš zvolíte nějaký neutrální odstín, který se bude hodit k ostatnímu vybavení Vašeho bytu. Už se nemůžete dočkat, jak z domu vyhodíte starý a proležený gauč, který se už na několika místech rozpadá.

Revoluce se bude týkat i pohovek
3 (60%)1

Comments are closed.