ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Slunce svítí, rolety stíní

Teď si tuto hříčku dvou podstatných slov trochu více rozebereme. Slunce svým zářením nám dodává mnoho různých látek pro naše tělo prospěšných. Podle nedávné studie pomáhá při snižování krevního tlaku a snižuje riziko náhlých srdečních příhod a infarktu. Ovšem co studie na jednu stranu ukazují, zanedlouho zase na druhou stranu vyvracují. Jeden příklad za všechny, který by měl být pravdivý je, že ze slunečního svitu získáváme vitamin D. Z pohledu třetí strany dermatologové varují před slunečním zářením z důvodu stále častěji se objevujícím kožním onemocněním.

Teď přichází na řadu

Naše stínící opatření do domu. O sluníčku už toho víme docela dost, někdy je dobré, ale ne vždycky, asi tak jako všechno ostatní na světě. A jak se před ním chránit, to už taky víme, venku opalovací krém, v domově se neobejdeme bez stínících venkovních rolet. Ty jsou zřejmě nejúčinnější na tento boj.

Slunce svítí, rolety stíní
5 (100%)2

Comments are closed.