ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Snídat můžete klidně na pokoji nebo třeba na zahradě

O hotelu Kolín jste si již nastudovala doopravdy vše. Chcete pozvat Vašeho přítele na nějaký prodloužený víkend a hledala jste tedy vhodné ubytování. Nejspíš jste konečně našla přesně to, co jste hledala. Chcete si to zde prostě užít. Necháte si donést snídani až do postele a Váš přítel Vás zaručeně pozve na nějakou romantickou večeři při svíčkách. Už se nemůžete dočkat.

Romantickou večeři si můžete vychutnat v salónku

O hotelu Kolín nyní debatujete doma skoro neustále. Chystáte se na Vaši dlouho plánovanou dovolenou. Tentokrát nejedete do zahraničí. Vaše rodinná rada zvolila dovolenou v tuzemsku. Věříte, že si s manželem najdete i chvilku pouze sami pro sebe. Děti už jsou celkem velké, tak jim určitě vymyslíte nějaký úžasný program a Vy si dopřejete po letech nějakou romantickou večeři při svíčkách.

Snídat můžete klidně na pokoji nebo třeba na zahradě
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.