ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Stavební pouzdra – řešení na míru

Vzhled každého interiéru ovlivňuje spousta faktorů. A mnohdy jsou to i zdánlivé maličkosti jako například dveře. Pro moderní vzhled interiéru je tu zajímavé řešení na míru. Stavební pouzdra JAP a posuvné dveře Sapeli jsou účelným i elegantním spojením. Designovou inovaci pak představují pouzdra ABSOLUTE LINE a EVO LINE se skrytým zárubněmi. Vybrat si tyto moderní prvky, jež se hodí do každého interiéru, můžete v e-shopu i showroomu JAP Mladá Boleslav. Je to nabídka služeb, se kterými přichází za zákazníky firma Studio interiér.

Vyberte si řešení pro svůj interiér

Reprezentativní vzorkovou prodejnou, která nemá konkurenci, se může pochlubit firma Studio interiér. Showroom JAP Mladá Boleslav se rozkládá na ploše dvě stě padesát čtverečních metrů a má rozhodně co nabídnout. Nabízí veškerý sortiment zboží této firmy, jež se zabývá dodávkou a montáží zárubní a dveří všech typů. Stavební pouzdra JAP vynikají kvalitou i variabilitou a jsou určená pro moderní způsob zasouvání posuvných dveří. Bezobložková pouzdra jsou pak snahou o skrytí zárubní a vytvoření dokonale hladké stěny. Modely ABSOLUTE LINE a EVO LINE to rozhodně zvládnou.

Stavební pouzdra – řešení na míru
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.