ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Trávíte hodně času za volantem?

Bolestmi zad a také krku netrpí pouze lidé sedící v kancelářích u počítače, ale i řidiči autobusů nebo kamionů sedící za volantem celé dny a noci. Hlavně řidiči z povolání nemají moc možností se protáhnout nebo si dokonce zacvičit. Celé hodiny je jejich tělo v jedné poloze a nemají na výběr. Ale my pro ně máme řešení jejich problému. S naším polštářem je po starostech. Stačí si ho nainstalovat pod své pozadí. Lze ho použít na každou židli i sedačku v autě.

Pomůžeme i Vám

Pokud jste třeba řidič autobusu nebo jiného dopravního prostředku a trpíte bolestmi zad, tak se Vám jistě špatně soustředí na řízení a stále hledáte nějakou snesitelnou polohu a tím vlastně ještě více zhoršujete svůj problém. Proto neváhejte a pořiďte si tuto skvělou pomůcku a budete mít po starostech. Zlepšíte si držení těla a posílíte svaly kolem páteře. Opravdu stačí jen tak málo, abyste se zbavili starosti s páteří.

300x250ekopleny-1515522297.jpg
Trávíte hodně času za volantem?
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.