ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Užívat si života

Dokud člověk žije, měl by si užívat života. a k tomu taky patří kvalitní sex. Každý sex – i špatný – je totiž lepší, než žádný sex. Ale dobrý sex je samozřejmě lepší, než špatný sex. Ale jak jistě již tušíte, nejlepší sex je opravdu dobrý sex! A jak si opravdu dobrého sexu užít? Způsobů je mnoho, ale záleží hlavně na lidech. Protože, když nefungují lidé, tak to prostě není ono. Jak si ale pomoci, i když je člověk unavený, přešlý, indisponovaný a podobně?

Pomůcky a prostředky

Nikdo by se neměl stydět, použít všechny dostupné prostředky a pomůcky, aby měl opravdu dobrý sex. Všechny možné vibrátory, erekční kroužky, afrodisiaka, lubrikanty, poppersy, rafinované prádlo, postroje, pouta, bičíky, lechtátka – prostě všechno, čím lze zvětšit vaši rozkoš, je vhodné a dobré, bez ohledu na to, co tomu říká okolí. Koneckonců si to můžete nechat pro sebe, ne?

Užívat si života
3.5 (70%)2

Comments are closed.