ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Vířivka

http://www.spa-studio.cz/cs/virivky/ Domácí vířivá vanavám dokáže poskytnout masáž a uvolnění. záleží u ní na typu vodních masážních trysek a na jejich prostorovém uspořádání. To určuje typ masáže. Rozhodující není celkový počet trysek ani velká síla vodního proudu. Nabízíme vám různou výbavu a různé typy trysek.
Vířivka bývá vybavena jak hydromasážními tryskami, tak například tryskami pro masáž nohou a chodidel, tryskami pro jemnou ale zároveň intenzivní masáž páteře, a ty více luxusní vířivka i tryskami pro masáž krku a ramenou. http://www.autodilylucie.cz/Ramena-a-jejich-casti/ Teplá voda pomáhá k uvolnění svalstva i ke snížení bolesti kloubů.

Různé typy vířivek

Nabízíme vám vířivé vany Jacuzzi, vířivé vany Brilix i mobilní nafukovací praktická vířivka. Výhodou bývají malé rozměry a malý obsah vody. Součástí bývá i kryt pro nižší odpar vody mimo dobu provozu.

Vířivka
Ohodnoťte příspěvek