ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Zásilka na druhý konec světa

Kdo z nás někdy nepotřeboval doručit obyčejný balík do vzdálených míst? Kdo z nás se u okénka odběrného místa, nezarazil nad zbytečně vysokou cenou? Chcete to jinak? Chcete hledat úspory a možnosti, které se vám vyplatí, jak při jedné zakázce, tak při každodenním transportu velkého množství zboží? Zkuste naše možnosti! Jsme odborníci, kteří čítají působnost již od roku 1928. Ano, díky dokonalým službám si držíme kredit mezi těmi nejlepšími, jak v tuzemsku, tak samozřejmě v zahraničí! přeprava zásilek pod naší hlavičkou, je prakticky hračka! Tedy alespoň pro zákazníka! A my díky propracovanému logistickému systému, si také jednoduše poradíme! Potřebujete expresní dodání? Hodilo by se vám sledování balíků online? Chcete zboží vyzvednout přímo na místě a to ještě ve vámi vybraném termínu? Pro zákazníka možná nejedno překvapení, pro nás běžné standardní služby! Běžte tam, kde vám dávají a nabízejí daleko víc, než jste čekali!

Nebudete litovat

Není totiž čeho!  Spokojenost klientů je tady vždy na prvním místě!  Na začátku můžete být trochu nedůvěřiví, špatné zkušenosti jiných spedicí, nejdou obratem zapomenout. Ale za chvíli jednoduše zjistíte, že spolupráce s námi, je vždy na vysoké odborné úrovni!

Zásilka na druhý konec světa
Ohodnoťte příspěvek