ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Zpestřete si večer objednaným jídlem

Každý si rád dá alespoň občas dobré jídlo bez přípravy, jen jako zpestření filmového večera. S námi si můžete pochutnat na mnoha jídlech, aniž byste museli hnout prstem. Tedy, budete si muset objednat jídlo, ale o zbytek už se postaráme my z pizza Praha.

Klasika nebo novinka?

Jak už napovídá název naší restaurace, věnujeme se především přípravě těstovin, což jsou klasická italská jídla. U nás si přijdou na své zejména milovníci italské kuchyně, ale ani milovníci pořádného masa u nás nepřijdou zkrátka. Trochu jsme experimentovali v kuchyni a výsledkem jsou vynikající marinovaná kuřecí křidélka. Vybrat si můžete hned z několika druhů marinád. Totéž jsme vyzkoušeli u vepřových žeber a i u nich máte na výběr z několika druhů marinád. Samozřejmostí jsou u nás jídla připravená z ryb či dalších druhů mas. Neváhejte a vyzkoušejte skvělé jídlo v příjemném prostředí naší restaurace, nebo si objednávku nechte dovézt až domů.

Zpestřete si večer objednaným jídlem
3.7 (73.33%)3

Comments are closed.