ZU Plzeň

Chtěli byste se podívat do Plzně a najít tam nějakou zajímavou akci, která by oslovila celou rodinu a mohli byste si užít parádní čas společně? A co zkusit ZOO nebo třeba Techmanii a další akce, které jsou většinou na náměstí? Nebudete litovat.


 ZU Plzeň

Zpestřete si večer objednaným jídlem

300x250-1468923870.jpg

Každý si rád dá alespoň občas dobré jídlo bez přípravy, jen jako zpestření filmového večera. S námi si můžete pochutnat na mnoha jídlech, aniž byste museli hnout prstem. Tedy, budete si muset objednat jídlo, ale o zbytek už se postaráme my z pizza Praha.

Klasika nebo novinka?

Jak už napovídá název naší restaurace, věnujeme se především přípravě těstovin, což jsou klasická italská jídla. U nás si přijdou na své zejména milovníci italské kuchyně, ale ani milovníci pořádného masa u nás nepřijdou zkrátka. Trochu jsme experimentovali v kuchyni a výsledkem jsou vynikající marinovaná kuřecí křidélka. Vybrat si můžete hned z několika druhů marinád. Totéž jsme vyzkoušeli u vepřových žeber a i u nich máte na výběr z několika druhů marinád. Samozřejmostí jsou u nás jídla připravená z ryb či dalších druhů mas. Neváhejte a vyzkoušejte skvělé jídlo v příjemném prostředí naší restaurace, nebo si objednávku nechte dovézt až domů.

Zpestřete si večer objednaným jídlem
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.